Proč je důležité vést si statistiky?


Publikováno 2020-07-21 11:58:54


Drtivá většina sázkařů sází jen tak pocitově aniž by si vedli jakékoliv statistiky toho jaký druh sázek jim vychází a na kterém typu sázek jsou naopak v mínusu. Jakým způsobem chcete dosáhnout lepších výsledků, když nemáte spočítané co vám funguje a co naopak nefunguje?

Statistiky vám nezaberou tolik času, kolik si myslíte.

Nejčastější výmluva proč si sázkaři nevedou žádné statistiky bývá, že na to jednoduše nemají čas. Ve skutečnosti to vůbec nezabere tolik času, jak si většina lidí představuje. Stačí vám jednoduchá tabulka v Excelu. Dokonce ani nemusíte tu tabulku vytvářet, ale můžete si stáhnout zdarma z internetu už předpřipravený soubor, kde pouze vložíte svůj tip, vklad, kurz a následně vyhodnotíte jestli byl tip výherní nebo proherní. Excel vám poté automaticky spočítá jak si ve skutečnosti vedete.

Statistiky vylepší vaší strategii.

V momentě, kdy zjistíte pomocí statistik který druh sázek vám vychází, můžete podle toho upravit svou strategii. Omezíte druhy sázek na kterých jste dlouhodobě v mínusu a zvýšíte počet sázek u kterých jste v plusových číslech. Časová investice do statistik se vám mnohonásobně vrátí a uvidíte, že vylepší vaše výsledky.

Statistiky se vyplatí!

Nebojte se, statistiky nejsou složité a zvládne si je vést každý. Nejdůležitější je všechny zápasy poctivě zapisovat a čas od času si prohlédnout jaké tipy vám nevycházely, poučit se a už je nesázet.


Barion payments