Proč mít otevřený účet u více sázkovek?


Publikováno 2020-07-21 10:29:20


Důvod je velmi jednoduchý - získáte lepší kurz a můžete vyhrát více peněz. Když vsadíte 500 Kč na kurz 1.8, vaše výhra bude 900 Kč, ale pokud vsadíte 500 Kč na kurz 2.1, pak bude vaše výhra o 200 Kč vyšší a to jen kvůli toho, že jste strávili pár vteřin navíc zjištěním, kde mají na daný zápas výhodnější kurz. Nevyplatí se to za tu chvilku? Pokud budete využívat nejlepších dostupných kurzů dlouhodobě, budete určitě velmi mile překvapeni o kolik vyšší jsou vaše celkové výhry.

Více sázkovek - více bonusů

Kromě vstupních bonusů můžete využít i další propagační akce, které jednotlivé sázkové kanceláře svým klientům nabízejí. Výhodou těchto propagačních akcí pro stávající klienty bývají jednodušší podmínky pro získání bonusu - například nedávno nám fortuna nabídla 100% bonus na vklad až do výše 500 Kč. Provedli jsme tedy vklad 500 Kč a dalších 500 Kč nám ihned připsali. Chance zase pro změnu pořádá různé soutěže a turnaje o zajímavé částky. Pokud chcete mít přehled o všech propagačních akcích sázkových kanceláří, přihlaste se k odběru našich novinek a žádná akce vám neunikne!

Využíjte silné stránky každé sázkovky.

U jedné sázkové kanceláře může být dlouhodobě výhodnější sázet například na fotbal, zatímco u další bude výhodnější sázet hokej. Někde můžete mít lepší kurzy na favority, jinde zase na outsidery. Hodně záleží na tom jaká je vaše strategie a jaké sporty sázíte. Stává se, že některá sázková kancelář například vůbec nevypíše kurzy na ligu, kterou si chcete vsadit. Pokud budete mít u každé sázkové kanceláře otevřený účet - velmi rychle poznáte její silné stránky, kterých můžete využít a naopak těm slabším se můžete vyhnout a vsadit jednoduše jinde.

Už máte otevřený účet u SynotTipu? Momentálně mají akci, kdy se stačí zaregistrovat, oveřit účet a přípíšou vám na herní konto 500 Kč i bez vkladu. 


Barion payments