Informace - proč je to jedna z nejcennějších komodit ve světě sázení?


Publikováno 2022-09-01 10:45:15


Svět sázení je založený na informacích. Na základě informací a statistik vytváří bookmakeři kurzy u jednotlivých zápasů a sázkaři (alespoň v ideálním případě) nesází na základě pocitů, ale své sázky mají podložené také informacemi a detailními statistikami. Obě strany se v rámci této “hry” snaží získat výhodu nad druhou stranou - což v tomhle případě bývají právě informace, které druhá strana nemá k dispozici nebo o nich zatím neví. Jak se ale k takovým informacím dostat?

Podcasty jsou skvělá volba

V dnešní době existují sportovní podcasty o každém sportu nebo i konkrétní lize, která vás zajímá. Spousta podcastů jde zároveň hodně do hloubky, můžete tak získat velmi cenné informace (třeba o tom jak vypadá situace v konkrétním fotbalovém klubu, nebo o tom co stojí za raketovým vzestupem jedné z tenistek). Podcasty vám usnadní práci a zároveň vám dodají potřebný přehled - můžete totiž vytěžit z práce někoho jiného, kdo spoustu zajímavých informací už zjistil. Za nás jsou podcasty nutností - je to jedna ze skladáček toho velkého puzzle, které je u sázení třeba složit, aby to vše fungovalo. Velkou výhodou je, pokud ovládáte angličtinu, ve které je výrazně více podcastů.

Sledujte hráče na sociálních sítích

Možná byste se divili, co někteří hráči vyzradí na sociálních sítích. Podělíme se s vámi o jeden příklad z vlastní praxe, kdy jsme si dělali analýzu jednoho tenisového zápasu nižší kategorie, tzv. Challengery, které hrají hráči, kteří se pohybují ve světovém žebříčku od 100. až do 300. místa. Hráč A se probojoval do čtvrtfinále tohohle turnaje, které se hrálo v pátek, ale on byl už na sobotu přihlášen do kvalifikace ATP turnaje (turnaj nejvyšší kategorie, kde se hraje o mnohonásobně více peněz). To se občas stává, nicméně náš hráč A dal do svých "Instastories" fotku zaplacené letenky i s časem odletu do destinace, kde se hrál turnaj ATP. Asi vám nemusíme říkat jak to dopadlo - svůj páteční zápas pojal tréninkově a se svým soupeřem prohrál jednoznačně. V pátek večer nasedl do letadla a v sobotu už hrál kvalifikaci na turnaj vyšší kategorie. Sázka na jeho páteční prohru byla naprostá nutnost. Ne každý hráč pochopitelně využívá sociální sítě, nebo na nich není tak sdílný jako právě tenhle tenista, nicméně sociální sítě se v tomhle ohledu určitě vyplatí sledovat.

Znáte Google Alerts?

Google Alerts je nástroj zdarma, který vám pomůže vyfiltrovat to neuvěřitelné množství informací, které lze nalézt na internetu. Zadáte klíčové slovo, která vás zajímá - třeba "FC Viktoria Plzeň" a Google vám jednou za den ve vámi zvolený čas odešle email se souhrnem nejzajímavějších článků, které vyšly o Viktorce Plzeň. Je to další způsob, jak si udržet přehled v konkrétní oblasti, která vás zajímá. Kdybyste potřebovali s nastavením Google Alerts poradit, klidně nám napište.

Vyzvedněte si 200 Kč u Chance pouze za registraci a vyzkoušejte jak přesné máte informace na vlastní kůži.


Barion payments