Dilema všech sázkařů – na jaký sport sázet?


Publikováno 2021-07-31 10:31:10


V dnešním světě přesyceném možnostmi se nabízí otázka, kterou si klade i ten nejzkušenější sázkař – na jaký sport se vyplatí sázet? Jeho vhodný výběr je pro sázení stěžejní. Dnes si ukážeme základní body, které byste při výběru sportu neměli vynechat

Určete si cíl

Jednodušší variantou je, pokud se rozhodnete sázet pro zábavu. Vyberete zkrátka sport, který vás nejvíc baví, což umocní váš finální prožitek ze hry.Pokud ale budete sázet s hlavním cílem dosáhnout zisku, je třeba brát v úvahu, že určité sporty jsou předvídatelnější, a tedy i výnosnější.

Začněte sportem, kterému rozumíte

Pocit komfortu je při sázení zásadní. Pokud vsadíte na sport, o kterém nebudete mnoho vědět, a nebudete si tedy jisti ani hodnotou daných sázek, pravděpodobně neuspějete. Raději zvolte jistotu a pusťte se do sportů, které znáte a baví vás.

Pochopte kurzy i přístupy ke sázení

Zobrazování sázek bookmakery je pro začínající sázkaře mnohdy matoucí. Naučte se tedy pracovat s kurzy a spočítejte si správně svou pravděpodobnost výhry. Zvolte také vhodný způsob sázení. V případě většiny sportů jsou způsoby stejné – na výsledek zápasu (1x2), na výsledek s handicapem, na počet gólů (over/under), dvojitá šance, sázka bez remízy… a další. Držte se především toho, co znáte a co vám vyhovuje. Doporučujeme pro začátek zkusit menší sázky, na kterých mnoho pochopíte a začnete pozorovat trendy.

Začněte sportem, kterému rozumíte

Pocit komfortu je při sázení zásadní. Pokud vsadíte na sport, o kterém nebudete mnoho vědět, a nebudete si tedy jisti ani hodnotou daných sázek, pravděpodobně neuspějete. Raději zvolte jistotu a pusťte se do sportů, které znáte a baví vás.

Všímejte si menších týmů a zápasů

Častou chybou sázkařů je, že sází na ty největší ligy kvůli jejich popularitě. Stejně populární jsou ale u bookmakerů, kteří jim věnují mnoho pozornosti. Kurzy tedy budou maximálně přesné a bude pro vás těžké odejít se ziskem. V rámci svého oblíbeného sportu volte raději méně známé ligy a zápasy.

Sledujte statistiky a veďte si záznam

Předchozí bod může být pro nováčky ve světě sázení složitý. Pokud si ale předem uděláte průzkum, nic vás nepřekvapí. I v sázení je důležitá strategie a zde se vyplatí začít už u výběru samotného sportu. Jak jsme zmínili, klíčové je, aby šlo o vaší oblíbenou disciplínu. Mimo to je ale také podstatné, abyste byli schopni dohledat klíčové statistiky a čísla jako výhry a ztráty proti nastaveným handicapům u jednotlivých týmů. Časem si budete moct zaznamenávat i vlastní statistiky, které vám pomůžou upravovat strategii. Postupně si tak budete všímat svých pokroků i trendů.

Zkontrolujte, že vaše sázkovka kurzy vypisuje

Většina kvalitních sázkových kanceláří dnes nabízí kurzy na jakékoliv sporty nebo sázkové příležitosti. K tomu jsme pro vás připravili seznam sázkovek, kde máme otevřený účet. Občas se ale stává, že sázkovky daný kurz nevypíšou. Proto si tyto informace předem zkontrolujte.

Držte se daného sportu

 

Určitě vás bude lákat zkoušet sázet na nové a nové sporty. Pokud ale chcete rozvíjet své dovednosti a navyšovat zisk, vyplatí se neměnit a vydržet u sportu, který jste si zvolili. Uvidíte, že se zde budou nabízet možnosti pro nové strategie spolu s tím, jak budou růst vaše zkušenosti a počet vyhraných tiketů.

Vyzvedněte si 200 Kč u Chance pouze za registraci, vyberte si sport ke kterému máte blízko a začněte bez rizika.


Barion payments